Web Tasarım 
Yaşamkent 3250. Cad. Anka Modern Sitesi 20/C Blok No:1 Çankaya/Ankara
iletisim@tezelokculuk.com +90 (312) 217 06 39

KULUP

     Kulübümüzde; 7'den 70'e okçuluk sporunu yapmak isteyen herkese profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Bilindiği üzere Okçuluk sporu, fiziksel teması bulunmayan, bireysel yapılan ve Dünya Sağlık Örgütünce (WHO) "en az riskli tavsiye edilen bir spor" dallarından biridir.

         

 

      Açık ve kapalı atış alanına sahip olan kulübümüz, Yaşamkent Anka Modern Alış Veriş Merkezinin arka bahçesinde olup, üyelerimizin araçlarını park edebilecekleri 20 araçlık otoparkımız mevcuttur. Antrenman aralarında sporcularımız ve misafirlerimiz açık havada,geniş ve yeşil bahçemizde dinlenme olanağına sahiptir. Ayrıca bahçemizde 6 hedeflik açık hava atış alanımız da mevcuttur. 

                   

 

              Kulübümüzün atış alanları Uluslararası standartlara uygundur.Salonumuz ; hijyenik, doğal havalandırmalı, 3 yönü tamamen gün ışığı ile aydınlanan ve yüksek tavanlı olup, 11 adet hedef kapesitesine  sahiptir.Günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan, sosyal fiziksel mesafeye uygun, her hedefte 1 sporcunun çalışma imkanı mevcuttur.Ayrıca sporcularımıza, kondisyon aleti ile kuvvet antrenmanları yapabilme imkanı sunulmaktadır.

          

          

 

                                   Sporcularımız ve misafirlerimiz dinlenme salonumuzda dinlenip hoşça vakit geçirebilirler.

                              

 

     Kulübümüzde sporcularımıza ait yayların,okların ve bütün ekipmanların, haftalık/aylık periyodik ayar ve bakımları, profesyonel bir şekilde antrenörlerimizce  titizlikle yapılmaktadır. 

                                                                                                               

 

     Tezel Okçuluk Spor Kulübümüzün deneyimli ve profesyonel antrenörlerimizin titiz ve programlı eğitimleri ile arzu edenleri hobi olarak, arzu edenleri ulusal ve uluslar arası arenada modern okçuluğu profesyonel bir şekilde yapabilecek sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz. Sporcularımız, Gençlik ve Spor Bakanlığı onaylı lisanslı sporculardır. Kulübümüzde eğitim alan sporcularımız, Türkiye Okçuluk Federasyonumuzun düzenlediği ulusal yarışmalara,MEB Okul Sporları Yarışmalarına ve Kulüplerce düzenlenen yarışmalara katılmaktadır.

             


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş